Kívánságműsor

Sándor Szilvia

Sport

Póta Georgina kvótás

Póta Georgina indulhat a riói olimpián, miután a Nemzetközi Asztalitenisz Szövetség úgynevezett ötkarikás ranglistáján a 12. helyen áll, s innen 22-en jutnak egyéni kvótához.

Európa Liga mérkőzések

A Manchester City a Real Madriddal, az Atlético Madrid pedig a Bayern Münchennel találkozik a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjében.

Kvótát szerzett a magyar válogatott

A magyar férfi vízilabda-válogatott a trieszti olimpiai selejtezőtornán kvótát szerzett a riói ötkarikás játékokra. Benedek Tibor Európa-bajnoki bronzérmes együttese a pénteki negyeddöntőben 8-7-re legyőzte a német csapatot, ezzel biztosította helyét a legjobb négy között, és a riói mezőnyben egyaránt.

Lewis Hamilton rajtolhat az élről

A világbajnoki címvédő Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a Forma-1-es Bahreini Nagydíj szombati időmérő edzését, így a mai futamon ő rajtolhat az élről.