Lejátszás LejátszásBruce Hornsby and The Range - The way it is

Zene

Sport

Péni István bronzérmes légpuskában

Péni István bronzérmet nyert légpuskában a sportlövők dél-koreai világkupa-versenyén, Csangvonban. A hazai szövetség tájékoztatása szerint az alapversenyben 627,9 kört lőtt, ezzel a hatodik helyen jutott a döntőbe, ahol 228,5 körös teljesítménnyel lett harmadik két orosz mögött.

Újabb magyar győzelem

A második mérkőzését is megnyerte a magyar kettős a svédországi curling vegyespáros világbajnokságon, Östersundban. A Nagy György, Szekeres Ildikó duó az angolok szombati 11-4-es legyőzése után vasárnap a horvátokat 12-2-re verte.

Ricciardo győzött, Hamilton csak ötödik, Vettel nyolcadik

Daniel Ricciardo, a Red Bull ausztrál pilótája nyerte a vasárnapi Forma-1-es Kínai Nagydíjat, amelyen a négyszeres világbajnok és címvédő brit Lewis Hamilton (Mercedes) ötödik, a szintén négyszeres vb-győztes, az összetett pontversenyben élen álló német Sebastian Vettel (Ferrari) csak nyolcadik lett.

Gyurta Dániel befejezte versenyzői pályafutását

A hírt kedden közölte a Komjádi uszodában a 28 éves klasszis versenyző könnyeivel küszködve. Hozzátette, hogy mindig mindent beleadott, százszázalékosan végezte az edzéseket az elmúlt években is, de már a versenyeken nem tudott a korábbi szinten teljesíteni.

Vettel nyerte az idénynyitót, Hamilton második

A négyszeres világbajnok Sebastian Vettel, a Ferrari német pilótája nyerte a szezonnyitó Forma-1-es Ausztrál Nagydíjat ma Melbourne-ben, megelőzve a címvédő és szintén négyszeres vb-győztes Lewis Hamiltont, a Mercedes brit versenyzőjét.

Vereséggel debütált Georges Leekens

Vereséggel debütált Georges Leekens szövetségi kapitány a magyar labdarúgó-válogatott kispadján, mivel csapata pénteken 3-2-re kikapott a több mint másfél éve nyeretlen Kazahsztántól.