Desszert

Gazdag Kriszta

Sport

Újra a világ élvonalába ért a magyar tenisz

Fucsovics Márton három szettben legyőzte Karen Hacsanovot az oroszok elleni budapesti tenisz Davis Kupa-párharc tegnapi zárónapján, ezzel a magyarok 3-1-re megnyerték a csatát, és 21 év után visszajutottak a világcsoportba.

Lewis Hamilton nyert

A Mercedes brit pilótája vitte a prímet a Forma-1-es Szingapúri Nagydíjon, ezzel 28 pontra növelte az előnyét az összetettben a négyszeres vb-győztes Sebastian Vettellel, a Ferrari német versenyzőjével szemben.

Ismét az éremtáblázat élén zártak a magyarok

Magyarország 23 éremmel, közte 12 arannyal végzett az éremtábla élén a maratoni kajak-kenu világbajnokságon a dél-afrikai Pietermaritzburgban, miután az utolsó versenynapon párosban két-két arany-, illetve ezüstérmet nyert.

Győzelem a csehek ellen

A magyar férfi kosárlabda-válogatott 85-73-ra legyőzte Csehországot az Európa-bajnokság kolozsvári csoportjának harmadik fordulójában, ezzel életben tartotta továbbjutási reményeit.

Vasárnap lesz a portugálok elleni meccs

Részleges izomszakadás miatt nem játszhat Szalai Ádám a holnapi meccsen. A játékos csütörtökön, a lettekkel szemben 3-1-re megnyert világbajnoki selejtezőmérkőzésen sérült le, így nem léphet pályára a magyar labdarúgó-válogatottban a portugálok ellen.