document.write('');

Sport

Risztov Éva hivatalosan is bejelentette visszavonulását

Risztov - akinek visszavonulását délelőtt "szellőztette meg" a Ripost - hozzátette, a sok második hellyel, valamint egy olimpiai negyedik hellyel nem volt elégedett pályafutása első szakaszában, ezért 19 évesen visszavonult, majd 23 éves korában újra kezdte a versenyzést.

Fa Nándor befutott

Fa Nándor a nyolcadik helyen végzett a Vendée Globe szóló földkerülő vitorlásversenyen; a magyar hajós szerdán délben ért célba a franciaországi Les Sables d,Olonne-ban 93 napos út után.

Federer legyőzte Nadalt

Roger Federer 6:4, 3:6, 6:1, 3:6, 6:3-ra legyőzte Rafael Nadalt az ausztrál nyílt teniszbajnokság tegnapi döntőjében, ezzel elhódította 18. Grand Slam-trófeáját.

Jövő vasárnap lesz a helyszínkijelölés

Jövő vasárnap Párizsban kiderül, hogy Magyarország rendezheti-e a 2021-es vagy a 2023-as női kézilabda-világbajnokságot. A magyar pályázatban Győr, Veszprém, Budapest, Tatabánya, Szeged és Debrecen szerepel lehetséges helyszínként.